Кошик
591 відгук
«1000 volt» - продажа кабельной продукции в Украине
Графік роботи
 • Понеділок
  Вихідний
 • Вівторок
  08:0018:00
 • Середа
  08:0018:00
 • Четвер
  08:0018:00
 • Пʼятниця
  08:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0018:00
Контакти
+380 (66) 417-51-46
«1000 volt» - продажа кабельной продукции в Украине
Дмитрий
ул. Героев Труда, 15, Харків, Україна
1000volt.in.ua@gmail.com+380664175146

Як подовжити інтернет кабель своїми руками

Як подовжити інтернет кабель своїми руками

➫ Чи можна подовжити інтернет-кабель і що для цього потрібно

➫ Як подовжити кабель інтернету: покрокова інструкція

 

Але іноді буває так, коли провід може бути пошкоджений або не вистачає до ПК або роутера. У цьому випадку необхідно зайнятися його подовженням. Роботу цілком можна виконати самостійно, не вдаючись по допомогу майстрів.
У процесі роботи необхідно пам'ятати, що інтернет-кабель є чутливим до зміни опору, тому завдання виконують максимально акуратно. Варто відзначити, що подовжити інтернет-кабель можна у різний спосіб. Якщо дроти будуть з'єднані правильно, швидкість передачі не постраждає. Для роботи можна використовувати лише якісні складові, визначившись із типом нарощування.

 

Чи можна подовжити інтернет-кабель і що для цього потрібно


При необхідності подовжити інтернет-кабель своїми руками можна, віддавши перевагу одному із способів. Нарощування виконується за допомогою спеціальних адаптерів, скручування або паяння. Для роботи в якості з'єднуючого елемента використовують муфту (барильце-з'єднувач RJ45). У випадку, якщо обидва кінці дроту обтиснуті вилкою, можна застосувати адаптер.

Варто звернути увагу на такий пристрій для нарощування як каплер, який дозволяє виконати завдання з легкістю. Використовуючи цей елемент, не потрібно обтискати кінці проводів конектора. Подовження можна виконати без професійних інструментів. В результаті, робота виглядає акуратно.

 

 

У випадку, коли провід прокладено, і потрібно подовжити інтернет-кабель, підключивши два ПК, необхідно скористатися спліттером. Він є трійником з одним входом і двома виходами. Восьмижильний провід поділяється по 4 на кожен вхід.

Також можна скористатися методом паяння, який включає нарощування кабелю з перехідниками. Цей варіант підходить для досвідченіших. Під час роботи слід використовувати лише оригінальні запчастини. В іншому випадку, кустарні скручування стануть причиною поганого проходження цифрового сигналу.

 

Як подовжити кабель інтернету: покрокова інструкція

 

 • Скрутка. Щоб подовжити кабель інтернету, можна віддати перевагу найпростішому методу, який не потребує спеціальних інструментів. Акуратно знімають частину ізоляції та розплутують проводки. На кожній окремій оселі оголюють невелику ділянку. Роботу виконують гострим ножем чи плоскогубцями. Тепер поєднують кінці, які підходять за кольором шляхом скручування. На завершення процедури місця подовження ретельно обмотують ізолентою. Спосіб підходить для дроту на 4 та 8 жил та кабелю невеликою протяжністю.

 

 

 • Пайка. Такий метод є найбільш надійним та стійким до механічного впливу. Для роботи потрібно очистити кабель від оболонки і оголити мідні жили. Проведення об'єднують по 2 за кольором. За допомогою паяльника виконують сполучну роботу. Зверху відремонтовану ділянку покривають ізолентою для надання герметичності дроту.

 

 

 • "Джойнер". Це найбільш популярний метод подовження інтернет-кабелю, який полягає у фіксації на кінцях дротів спеціальних конекторів. З двох сторін пристрою розташований LAN роз'єм на 8 жил. У процесі роботи оголюють дроти і з обох боків обжимають їх за схемою. При цьому процедуру можна виконати звичайний викруткою.

 

 

 • Каплер. Пристосування нагадує розетку, але, на відміну від неї всередині, розташовані спеціальні роз'єми. Для фіксації інтернет-кабелю можна використовувати гострий канцелярський ніж. Обнажені жили заштовхують у ножові контакти і коробочка закривається. Для вулиці можна придбати вологозахищений варіант.

 

 

 • Скотчлок. Такий з'єднувач ідеально підійде для тих, хто віддає перевагу варіанту скрутки. Для виконання завдання потрібен скотчлок та пасатижі. Зачищені дроти розкладають по кольорах і заправляють у кожний елемент кольорової гами. Зверху надягають ковпачок фіксатора і затискають пасатижами. Жили повинні добре увійти до контактів. В результаті, зрощений мережевий кабель виглядатиме акуратно, а контакти фіксуватимуться надійно.

 

 

Виконати подовження інтернет-кабелю самотужки нескладно, маючи під рукою і якісні складові.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner