Кошик
591 відгук
«1000 volt» - продажа кабельной продукции в Украине
Графік роботи
 • Понеділок
  Вихідний
 • Вівторок
  08:0018:00
 • Середа
  08:0018:00
 • Четвер
  08:0018:00
 • Пʼятниця
  08:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0018:00
Контакти
+380 (66) 417-51-46
«1000 volt» - продажа кабельной продукции в Украине
Дмитрий
ул. Героев Труда, 15, Харків, Україна
1000volt.in.ua@gmail.com+380664175146

Кабельний завод «Енергопром»

Кабельний завод «Енергопром»

Кабельний завод «Енергопром»

 Кабельний завод «Енергопром» - одне з провідних Українських підприємств з виробництва та продажу кабельно-провідникової продукції. Виготовлення даної продукції на підприємстві був початий ще в 1995 році. З тих пір, кабелі і проводи, з маркою заводу Кабельний завод «Енергопром», поставляються більше 1000 споживачам, у всі регіони України і країн СНД.

Наше підприємство оснащене найсучаснішим, високопродуктивним, технологічним обладнанням, лініями високошвидкісний скручування жил, лініями бронированиЗаводя кабелю сталевою стрічкою, екструзійними лініями для накладення зовнішньої оболонки, а так само лініями для волочіння алюмінієвої та мідного дроту, що використовується у виробництві конструкції силових кабелів. На всіх етапах виготовлення продукції ведеться безперервний автоматизований контроль параметрів технологічного процесу.

  Кабельний завод Енергопром випускає різні типи силових, броньованих, контрольних, високовольтних кабелів, а також велику кількість проводів, в тому числі самонесучі і неізольовані. Вони призначені для прокладки в грунтах всіх типів категорій, в спКабельний завод Енергопром, виробник силових кабелівециальных трубопроводах, в кабельної каналізації, в колекторних колодязях, на переходах і мостах, а так само служать для підвіски на опорах повітряних високовольтних ліній електропередач передачі, для прокладки всередині і по периметру будівель.

 ТОВ "Кабельний завод «Енергопром» останнім часом є одним з лідерів за кількістю виготовленого силового кабелю і самонесучого проводу в Україні. Тільки в 2010 році завод виготовив 20 тисяч киломКабель - провід виробництво етров кабелів різних типів, що становить солідну частку Українського ринку. Випробувальна лабораторія нашого підприємства обладнана найсучаснішою апаратурою, що дозволяє проводити випробування кабельної продукції на механічні впливи, максимальні допустимі напруги при яких вона може експлуатуватися, а також визначається опір ізоляції кабелю.

На базі набутого досвіду виробництва і результатів його застосування постійно йде розширення асортименту продукції з одночасним підвищенням її якісних характеристик. Висока якість кабелю, налагоджена система виробництва, гарантії заводу, а також багаторічний досвід роботи на кабельному ринку дозволяє нам постійним постачальником великих заводів і підприємств Дніпропетровська та України в цілому.

Наші висококваліфіковані фахівці завжди допоможуть у вирішенні Ваших завдань, починаючи з вибору марки кабелю і закінчуючи підбором конкретного перерізу з урахуванням умов експлуатації нашої продукції.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner