Кошик
591 відгук
«1000 volt» - продажа кабельной продукции в Украине
Фільтри
Діапазон цін, ₴
Номінальний струм, А
Кількість полюсів, шт.
Кількість модулів, шт.
Наявність
Країна виробник
Тип ПЗВ
Номінальний відключаючий диференціальний струм
Тип спрацьовування ПЗВ
Виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  Вихідний
 • Вівторок
  08:0018:00
 • Середа
  08:0018:00
 • Четвер
  08:0018:00
 • Пʼятниця
  08:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0018:00
Контакти
+380 (66) 417-51-46
«1000 volt» - продажа кабельной продукции в Украине
Дмитрий
ул. Героев Труда, 15, Харків, Україна
1000volt.in.ua@gmail.com+380664175146

ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИЙ АВТОМАТ

Купити дифавтомати Schneider для будинку необхідно для забезпечення високого рівня захисту від витоку струму, поломок в мережах, які можуть стати небезпечними для людей. Пристрої мають функцію автоматичного вимикача і зупиняють подачу електрики в разі виникнення аварійної ситуації. Купити диференціальні автомати Schneider для будинку можна в інтернет-магазині «1000 volt».

 

Купити дифавтомати Schneider для будинку


Пристрої виконують слендующіе функції:

 • забезпечують захист електричного кола від КЗ;
 • запобігають перевантаження;
 • захищають людину від ураження струмом;
 • не допускають виникнення пожежі.

Купити дифавтомати Schneider для будинку коштує завдяки поєднанню функцій двох апаратів: УЗО і автоматичного вимикача. Багатофункціональність виробів дозволяє забезпечити більш високий рівень захисту, ніж при використанні одного з пристроїв. Устаткування скорочує час на установку і суттєво її спрощує. У разі використання ПЗВ і автоматичного вимикача виникає необхідність в окремому монтажі кожного апарату, тому процес більш трудомісткий.

Середня ширина дифавтомати становить всього 36 мм. У випадку з УЗО, цей параметр досягає 54 мм, тому диференціальні автомати дозволяють на 30% економічніше витрачати простір в розподільному щитку. На кожному пристрої нанесена детальна маркування, яка спрощує ідентифікацію.

 

На поверхні виробів можна знайти позначення референсу, номінального, напруги і електроструму відключення, а також дата виробництва та серійний штрих-код. Для зручного монтажу передбачена двопозиційна засувка. Установче положення можна вибирати в залежності від особливостей конкретного приміщення і виділеного місця під установку. Пристрій можна повертати на 360 градусів.

Купити дифавтомати Schneider для будинку легко в залежності від кількості побутових приладів і навантажень, які терпить мережу при одночасному їх включення. Для цього необхідно орієнтуватися на значення номінального струму, различающееся в залежності від моделі. Саме при досягненні цього параметра пристрій буде автоматично відключати контрольовану мережу від харчування.

 

Купити диференціальні автомати Schneider для будинку


Устаткування відрізняється наступними технічними параметрами:

 • номінальною напругою - 230 VAC;
 • частота струму - 50 Гц;
 • струм витоку 16-40 А в залежності від моделі;
 • ступенем захисту відкритого апарату - IP20.

Пристрій може експлуатуватися в межах температурного режиму від -25 до + 60 ° C. Зберігання обладнання можливо при температурі від -40 до +70 ° C. Для підключення використовуються жорсткі мідні дроти 1-25 мм2 або гнучкі моделі 16 мм 2. Довжина зняття ізоляції з кабелю становить 16 мм. Контакти відрізняються високою механічною зносостійкістю, яка досягає 8000 циклів, для електричної стійкості це значення досягає 200 циклів.

Купити диференціальні автомати Schneider для будинку вигідно, завдяки їх простим принципом дії і високу ефективність. В конструкції передбачені провідники під напругою і нульові. Устаткування вимірює силу електроструму між останніми, таким чином безпомилково визначаючи струм, який протікає через людину в момент аварійної ситуації.

 

Миттєва реакція на зміни дозволяє виключити більш серйозні наслідки від поразки, в результаті людина відчує легкий удар. Якщо струм доходить до крайнього значення, то відключення живлення відбувається в частки мілісекунд. У разі відсутності в будинку автомата вплив електроструму при контакті призводить до паралічу дихання і навіть зупинки серця.

На передній панелі пристрою передбачені елементи, які суттєво спрощують його експлуатацію. Кнопка «Т» призначається на тестування робочих функцій. Аварійне відключення ідентифікується за допомогою спеціальної рукоятки, яка також розташована на передній панелі. Купити диференціальні автомати Schneider для будинку вигідно завдяки тривалому експлуатаційному ресурсу, який збільшений на 30% за рахунок використання у виробництві останніх розробок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner